Amerikalı şarkıcı Kelly Rowland, Cannes'da kadın güvenlik görevlisini azarladı Amerikalı şarkıcı Kelly Rowland, Cannes'da kadın güvenlik görevlisini azarladı

Sözcü TV'nin tanınan yüzlerinden Serap Belovacıklı ile İYİ Parti'nin önemli isimlerinden İzmir Milletvekili Ümit Özlale, evlilik yolunda ilerliyor. Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan'ın bugünkü yazısında belirttiğine göre, çift temmuz ayında nikah masasına oturacak.

İYİ Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak yer alan ve daha sonra parti içinde aktif rol alan Ümit Özlale, Cumhuriyet yazarı Barış Pehlivan'ın haberine göre, Sözcü TV'de çalışan Serap Belovacıklı ile evlenmeye hazırlanıyor.

Barış Pehlivan, konuyla ilgili yazısında, "Prof. Ümit Özlale’yi tam da İstanbul’da yeni bir eve taşınma telaşındayken aradım. Zira, İYİ Parti’nin kurmaylarından olmasının yanı sıra hayatında önemli bir değişikliğe de gidiyor; evleniyor. Özlale, Sözcü TV’nin ekran yüzlerinden olan meslektaşımız Serap Belovacıklı ile hayatını birleştiriyor. Öğrendim ki ağırlıklı olarak İstanbul’da yaşayacak çiftin nikâhı temmuz ayında kıyılacak." şeklinde duyurdu.

Kaynak: Karar