Van’da düzenlenen ‘Kültür Yolu Festivali’ kapsamında sahne alan Cem Adrian’ın yüzüne, şarkı söylediği sırada bir pet şişe fırlatıldı. Van Atatürk Kültür Parkı’nda gerçekleşen konsere binlerce kişi katıldı. Bir önceki akşam sahne alan Bengü’nün konserinde yaşanan gerginlik nedeniyle, Cem Adrian’ın konserinde geniş güvenlik önlemleri alındı.

Pet Şişe Olayı

Cem Adrian, hayranlarının alkışları arasında sahneye çıktı ve şarkılarını seslendirdiği sırada kim tarafından atıldığı belli olmayan bir pet şişe yüzüne isabet etti. Ancak Cem Adrian, bu olaya rağmen konserine devam etti.

Dünyanın en iyi kurabiyeleri açıklandı: Türkiye listede Dünyanın en iyi kurabiyeleri açıklandı: Türkiye listede

Elindeki Gülü Şişe Fırlatan Kişiye Hediye Etti

Adrian, kendisine saldıran kişiye hitaben, "Elimdeki gülü az önce pet şişe atan dostuma armağan ediyorum. Siz iletirsiniz ona, bayağı çalışmış olmalı ki hedefi tam doğru vurdu" diyerek gülü kalabalığın arasına fırlattı. Bu davranışı kalabalıktan büyük takdir topladı.

Sosyal Medya Paylaşımı

Konser sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Cem Adrian, "Mahcubiyet ile ilgili mesaj ve yorumlar okuyorum. Ben çok iyi ve güzel hissediyorum. Böyle bir şey hissetmenize gerçekten gerek yok. Bir gül bahçesinde gibiydim. Bir iki dikenden sebep bahçeye küsülmez ‘ki ben dikeni de severim gülden ötürü...’ Muhteşemdiniz Van. Her şey için minnettarım" paylaşımında bulundu

Kaynak: Cumhuriyet