Muhalif kimliği ve sert söylemleriyle tanınan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin olaylı vasiyeti, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Tilbe'nin bir yıl önce yaptığı bu paylaşım, tekrar gündeme oturdu ve sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Tilbe'nin vasiyeti, ölümü halinde cenazesine siyasetçi istememesiyle ilgiliydi. Ünlü şarkıcı, paylaşımında "Öldüğüm zaman cenazeme bir tanecik, siyasetçi istemiyorum" ifadelerini kullandı. Bu paylaşım, özellikle Facebook ve diğer sosyal medya platformlarında binlerce kez paylaşıldı.

Ünlü sanatçı sokak hayvanları yasasına tepki gösterdi: Ben de hayvanım Ünlü sanatçı sokak hayvanları yasasına tepki gösterdi: Ben de hayvanım

Yıldız Tilbe'nin vasiyeti, "Cenazeme gelirlerse taşlayın" şeklinde sert bir dille devam etti. İfadesinde, cenazesine gelmek isteyenleri taşlamalarını isteyen Tilbe, "Gelmesinler. Cenazeme gelirken demir para içerenler koyun cebinize, 1 parçayı taşlayın, gitmezlerse ben kalkarım Allah'ın izniyle, belki birkaç taşını da taşırım, hiçbirini istemiyorum." şeklinde konuştu.

Kaynak: gerçek gündem