Survivor All Star 2024, her bölümüyle büyük heyecan ve tartışmalara sahne olmaya devam ediyor. Son bölümde yaşananlar, uzun süre konuşulacak gibi görünüyor. Yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı'nın tepkisi ise ilk kez bu kadar net bir şekilde ekranlara yansıdı.

Yarışmacılara sinirlenen Ilıcalı, "Siz ne istiyorsunuz? Her gün olay çıkartıyorsunuz. Kavga mı, kaos mu?" şeklinde sert bir şekilde bağırmıştı. Bu olayın ardından Ilıcalı, Berfu ve Eser Yenenler'in sunduğu 'Cevap Ver Türkiye' programına konuk oldu ve yaşananları anlattı.

Ilıcalı, programda yaşadığı siniri şu şekilde açıkladı: "Survivor'da bu kadar güzel bir kadro varken bu kadar sorunun olması beni çok rahatsız etti. Tabii ki siz ekranda yüzde 20 ile 25 arası görebildiniz bizim yaşadıklarımızı çünkü yayıncılık kuralları gereği bizim gösterdiğimiz özenden dolayı biz yüzde 75'ini gösteremedik. İki video göstersem şok geçirirsiniz."

Eser Yenenler'in sandalye fırlatma olayını sorması üzerine Ilıcalı, "Kırmamaya çalıştım. Bizde insanız sonuçta ben de çok nadir sinirlenirim. Buradaki konu biraz yarışmacılarımızın olaydan sonraki rahat tavırları. Beni çıldırttı. Onu kaldıramadım. Yarışmacılarımıza söyledim inşallah iyi bir sezon olur" şeklinde konuştu.(Cumhuriyet)

Adıyaman'da 15 milyon yıl öncesine ait balık fosili bulundu Adıyaman'da 15 milyon yıl öncesine ait balık fosili bulundu

Editör: DS Haber