Adana'nın Yüreğir ilçesinde, yol verme meselesi yüzünden çıkan bir tartışma büyüyerek otobüs şoförünün darp edilmesiyle sonuçlandı. Olayda 3 kişi gözaltına alındı.

Olay, saat 16.30 sıralarında Mithat Özhan Bulvarı'nda meydana geldi. Belediye otobüsü, yolcu almak için durağa girmeye çalışırken, yanında seyreden bir elektrikli bisikletliyle arasında yol verme konusunda bir tartışma yaşandı.

Milli Savunma Bakanlığı: Suriye ve Irak'ın kuzeyinde 17 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı: Suriye ve Irak'ın kuzeyinde 17 terörist etkisiz hale getirildi

İddiaya göre, bisiklet sürücüsüyle otobüs şoförü arasındaki tartışma kısa sürede büyüdü ve bisikletteki kişiler, otobüsün camlarına yumruk atmaya başladı. Ardından şoför Aytaç D., otobüsten indiğinde saldırıya uğradı. Şüpheliler tarafından dövülen Aytaç D., kanlar içinde yerde kalırken, saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Şüpheliler, Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı. Otobüs şoförü Aytaç D.'nin sağlık durumunun iyi olduğu bildirilirken, şüphelilerin sorgularının sürdüğü ifade edildi.

Kaynak: haber global