Acun Ilıcalı'ya demediğini bırakmayan Aziz Yıldırım, "Acun, kaşınıyor. Kaşınmasın. Çıkmış bu gece bir televizyon programında benim hakkımda konuşuyor. Mourinho ile Londra'da görüşmüşüm. Yanlış biliyor, Londra'da değil Roma'da görüştüm. Gerizekalı Acun" dedi.

İsviçre EURO2024'te ilk maçta galip geldi İsviçre EURO2024'te ilk maçta galip geldi

Fenerbahçe Kulübü\'nün yaklaşan kongresi öncesi Bursa\'daki genel kurul üyeleriyle bir araya gelen Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Ali Koç\'un listesinde yer alan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı hakkında sert açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı'nın kendisi hakkındaki sözleri sorulduğunda sert tepki gösteren Yıldırım, ""Acun, kaşınıyor. Kaşınmasın. Çıkmış bu gece bir televizyon programında benim hakkımda konuşuyor. Mourinho ile Londra'da görüşmüşüm. Yanlış biliyor, Londra'da değil Roma'da görüştüm. Gerizekalı Acun. 2016 ya da 2017 yılında basketbol takımımız Beşiktaş'ı yenerek şampiyon olmuştu. O şampiyonluk eğlencesinde Acun da vardı. İki tane Dominik varmış. İşte bu Dominik'te Fetöcülere pasaport ve oturma izni veriyormuş dediler. Kendisiyle konuştum ve yapma dedim. Yapmıyorum, etmiyorum dedi ama yapıyormuş. Öğrendik sonradan. Ayrıca Acun'un oraya kalkan özel uçakları da takip etsinler başka bir şey demiyorum. Adnan Oktar'a sadece 1 sene gittim diyor ama 9 sene gitmiş. Hakkında yazılan 3 bin 500 sayfalık fezlekeyi okudum"" dedi.

Yıldırım, soru üzerine kendisinin sadece bir cumhurbaşkanı olmadığını belirterek, "Ben Başkan değilim, liderim. Herkes başkan olur ama lider olamaz" yanıtını verdi.

2012 yılında "Ne şikesi memleket elden gidiyor" dediğini hatırlatan Yıldırım, "Şimdi ise Fenerbahçe elden gidiyor diyorum" dedi.

Acun Ilıcalı'nın Ankara ile iletişim kuracağı yönündeki açıklamalarına yanıt veren Aziz Yıldırım, şunları söyledi: "Acun, sanki cumhurbaşkanından yetki almış gibi her şeyin garantisini veriyor. Ben bu işlerle ilgileneceğim diyor. Listelerine bakalım, hükümete yakın isimler var. Fetö'ye yakın isimler var. "Devletle kavga edemeyiz ama siyasetle de işimiz yok" dedi. Aziz Yıldırım, Mourinho seçilirse onunla çalışacaklarını söyledi.

Kaynak: HABERLER.COM