Bağcılar'da bir parkta gerçekleşen olay, aralarında daha önce husumet bulunan aile bireylerinin karşılaşmasıyla başladı. E.Y. ve amcaoğulları C.Y., H.Y. ve M.Y. isimli kişiler, iddiaya göre parkta bir çay ocağında karşılaştı. C.Y., amcasının oğlu E.Y.'yi dışarı çağırarak ondan şikayetini geri çekmesini istedi, ancak E.Y. bu talebi reddetti. Bu durumun ardından H.Y. ve M.Y. de olaya karışarak E.Y.'yi darp etmeye başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan emeklilerin beklediği düzenleme için talimat verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan emeklilerin beklediği düzenleme için talimat verdi

Darp edilen E.Y. bir süre sonra olay yerinden ayrılarak evine gitti. Ancak, kısa bir süre sonra husumetli oldukları akrabaları kalabalık bir grup halinde E.Y.'nin evinin önüne gelerek küfürler etmeye başladı. E.Y.'nin ailesinin de olaya müdahil olmasıyla taraflar arasında silahlı ve sopalı bir kavga başladı.

Mahalle sakinleri durumu polis ekiplerine bildirerek yardım istedi. Araya giren mahalle sakinleri tarafından güçlükle ayrılan gruplar, daha sonra birbirlerinden şikayetçi oldu. 

Kaynak: HABERLER.COM