Zonguldak'ta yaşanan korkunç bir olayda, Tarık Kanyılmaz adlı şahıs, anlaşmazlık yaşadığı eşi Bahar Kanyılmaz'ın oturduğu evin önüne giderek konuşmak için çağırdı. Ancak, tartışma daha sonra kanlı bir trajediye dönüştü.

Altın madenindeki arama faaliyetlerinin durdurulmasına işçi yakınlarından tepki! Altın madenindeki arama faaliyetlerinin durdurulmasına işçi yakınlarından tepki!

Çift, binanın yan tarafına geçerek konuşmaya başladı. Genç kadının boşanma isteğini dile getirmesi üzerine Tarık Kanyılmaz, belindeki tabancayı çıkararak genç kadına 5 kez ateş açtı ve olay yerinden kaçtı.

Kurşunlardan biri başına isabet eden Bahar Kanyılmaz, kanlar içinde yere yığıldı. Olayı duyan Bahar'ın kız kardeşi sağlık ekiplerine haber verdi. Ancak, Bahar Kanyılmaz, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Tarık Kanyılmaz'ın polis ekipleri tarafından yakalanması için geniş çaplı bir operasyon başlatılırken, Bahar'ın yakınları da olayın ardından şüphelinin kaçtığı otomobile zarar verdi.

Yaşanan bu vahim olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Kaynak: sözcü