Bolu'da, "7 çocuğum aç ne yapayım" diyerek herkesin gözleri önünde kendini bıçakla yaralayan Levent Ü.'nün üzerine kayıtlı 6 araç bulunduğu ortaya çıktı.

Levent Ü. (39), öğle saatlerinde İmaret Meydanı'na gelerek geçim sıkıntısı yaşadığını belirterek intihar edeceğini açıkladı. Üzerindeki tişörtü çıkarıp yanında bulunan bıçakla vücuduna zarar veren Levent Ü., "Ben bu dünyada fazlayım" diyerek kollarına ve omuzlarına kesik attı.

Polis ekipleri tarafından sakinleştirilen Levent Ü., gazetecilere açıklama yapmak şartıyla bıçağı polise teslim etti. Gazetecilere yaptığı açıklamada, "7 çocuğum var. Ev tutsam kira ödeyemiyorum. Benim kimseye bir zararım yok. Çocuğum hep dışarıda mı yaşayacak? Derdime çare yok mu? Bu zamana kadar hiç böyle bir şey yapmadım. Ben kötü bir adam değilim. Yavrularım aç ne yapayım?" şeklinde konuştu.

Hatay'da denize serinlemek için giren şahsın cansız bedeni bulundu Hatay'da denize serinlemek için giren şahsın cansız bedeni bulundu

Bolu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri, olay yerine gelen Levent Ü.'nün ailesinden gerekli bilgileri aldı. Yardım işlemleri için devreye giren ekipler, Levent Ü.'nün eşini ve bir çocuğunu Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne götürdü. Yapılan araştırmada, Levent Ü.'nün üzerine kayıtlı 6 araç bulunduğu ve Ankara Sincan ilçesinin nüfusuna kayıtlı olduğu tespit edildi. Levent Ü.'nün Aile ve Sosyal Hizmetler’de bulunan eşinin ise yapılan mal varlığı soruşturmasının ardından binadan kaçtığı öğrenildi.

Kaynak: cnn türk