Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Hava Koşulları Nedeniyle Uçuşların Yüzde 10'u İptal Edildi Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Hava Koşulları Nedeniyle Uçuşların Yüzde 10'u İptal Edildi

Denizli'de polisin uyuşturucu tacirlerine yönelik düzenlediği operasyonda yakalanan 7 şüpheli tutuklandı. Reçineye dönüşen uyuşturucuyu ayakkabı tabanlarında saklayıp kayıt altına alan tacirlerin inanılmaz yöntemleri bizi vazgeçirdi.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, il genelinde uyuşturucu ticareti yapan ve tüketen kişilerin tespit edilerek yakalanması için çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz hafta yürütülen çalışmada 7 şüpheli yakalandı.

Şüphelilerin ve araçlarında yapılan aramalarda; Gözaltına alınan bir yabancının ayakkabısının tabanına gizlenmiş 530 gram reçineli esrar, kağıda emdirilmiş 45 bin 776 adet sentetik kanabinoid madde (bonzai) ve 1 kilogram eroin ele geçirildi. "Uyuşturucu ticareti" suçundan adli makamlara bildirilen 7 şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: HABERLER.COM