Edirneli restoran ve nakliye şirketi sahibi iş insanı Cüneyt Erginler (52), bayram tatili için gittiği Saros Körfezi kıyısındaki Altınkum sahilinde denizde kaybolduktan sonra ölü bulundu.

OLAYIN DETAYLARI

Cüneyt Erginler, bayram tatili için Enez’in Altınkum sahilindeki yazlığına gitmişti. Önceki gün saat 17.30 sıralarında denize giren Erginler’den bir süre sonra haber alınamaması üzerine ailesi endişelenerek polise başvurdu.

Polis ve Enez Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri tarafından başlatılan arama çalışmaları sonucunda, aynı gün saat 20.00 sıralarında Lunapark mevkisinde kıyıdan yaklaşık 200 metre açıkta denizde hareketsiz duran bir kişinin olduğu fark edildi.

Ankara'da Deprem! Ankara'da Deprem!

KIYIDAN 200 METRE AÇIKTA BULUNDU

Çevredeki vatandaşlar tarafından kıyıya çıkarılan bu kişinin, yapılan kontroller sonucunda hayatını kaybettiği belirlendi.

Polis ekipleri, cesedin Cüneyt Erginler’e ait olduğunu tespit etti. Erginler’in cenazesi, nöbetçi savcı ve polisin incelemesinin ardından Enez Devlet Hastanesi’nin morguna kaldırıldı.

Evli ve 2 çocuk babası olan Cüneyt Erginler’in cenazesi Edirne’de toprağa verildi. Bu üzücü olay, hem ailesi hem de iş çevresi için büyük bir kayıp olarak karşılandı.

Kaynak: Sözcü