Mauro Icardi  Atatürk'ün sözlerini paylaştı: "Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. " Mauro Icardi Atatürk'ün sözlerini paylaştı: "Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. "

Erling Haaland'ın futbolda çığır açan teklifi: "Gelecekte de böyle olacağını düşünüyorum"

Resmi Manchester City podcast'inde konuşan Manchester City'nin yıldızı Erling Haaland, şaşırtıcı açıklamalarda bulunarak FIFA'yı sorguladı.

HAALAND: İLK İSTEĞİM SAHANIN HER  YERİNE ÇİZGİ TEKNOLOJİSİ GETİRMEK

Haaland, futbolda taç atışı sırasında en çok sınır ihlallerinden endişe duyduğunu söyledi: "İlk isteğim, sahanın her yerine gol çizgisi teknolojisini getirmek. Böylece topun ne zaman oyun dışı olduğunu her zaman bilirsiniz. Ama beni asıl rahatsız eden şey taç atışları.O tarafa ya da bu tarafa atmanız fark etmez. Sadece iki elinizin topun üzerinde olduğundan emin olun. Kuralları bile bilmiyorum ve eğer bir atış yapacaksam muhtemelen yanlış yaparım. Ama topu düz aşağı, düz yukarı ya da her şekilde atmanız fark etmez.

"BEN OLSAM METRELERİ KONTROL EDERİM"

Haaland, FIFA'ya hitaben şunları söyledi: "Ben olsam metreleri kontrol ederim. Bu kontrol yapılırsa kimse çok fazla alan çalamaz. Ne kadar uzağa gidebileceğinizin bir sınırı ve ne kadar süre alabileceğinizin bir sınırı olmalı. Bence gelecekte de böyle olacak.'' dedi.

Kaynak: NTV SPOR