EURO 2024: Güvenlik görevlisi Morata'yı sakatladı EURO 2024: Güvenlik görevlisi Morata'yı sakatladı

Galatasaray Spor Kulübü, kadın voleybol takımının güçlendirilmesi için Aslıhan Kılıç ve Eylül Akarçeşme ile 1'er yıllık anlaşma imzaladı. Ali Sami Yen Spor Kompleksi RAMS Park'ta düzenlenen imza töreninde, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara'nın katılımıyla önemli bir adım atıldı.

Başkan Yardımcısı Mehmet Cibara, gelecek sezon için iddialı bir takım kurduklarını belirtti ve oyuncularıyla gurur duyduğunu ifade etti. Cibara, "Önce Yasemin'lerle attık, şimdi de Aslıhan ve Eylül ile atıyoruz. Hem bireysel olarak hem takıma verecekleri katkıdan dolayı şimdiden kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah hayırlı olur." şeklinde konuştu.

26 yaşındaki voleybolcu Aslıhan Kılıç, Galatasaray'a katılmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ve büyük bir camiada forma giyecek olmanın heyecanını yaşadığını belirtti. Hedeflerinin yüksek olduğunu ve iddialı bir takım kurulduğunu vurgulayan Kılıç, "Gelecek sezon böyle büyük bir camiada, büyük bir taraftarın önünde forma giyeceğim için çok heyecanlıyım." dedi.

Libero pozisyonunda oynayan Eylül Akarçeşme ise çocukluğundan beri Galatasaraylı olduğunu ve bu büyük camianın parçası olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. Akarçeşme, "Böyle büyük bir camianın parçası olduğum için çok mutluyum ve gururluyum. Yeni sezonu heyecanla bekliyorum. Çocukluğumdan beri Galatasaraylıyım. Buraya geldiğimde tüylerim diken diken oldu. Çok mutlu ve heyecanlıyım." şeklinde konuştu

Kaynak: Dha