Furkan Nesli Derneği’nde bir kadın tartıştığı iki kadını bıçakladı Furkan Nesli Derneği’nde bir kadın tartıştığı iki kadını bıçakladı

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde bulunan bir inşaat alanında bugün meydana gelen acı olayda, bir iskele çökerek 1 işçinin hayatını kaybetmesine ve 2 işçinin yaralanmasına neden oldu.

Olayın detaylarına göre, merkezde bulunan bir inşaatın tahta iskelesi, henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı göçük yaşadı. İşçilerin çalıştığı sırada meydana gelen bu göçük sonucu, iskeleden bir işçi düşerek olay yerinde yaşamını yitirdi.

Diğer yandan, göçükten etkilenen ve yaralanan 2 işçi ise Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olayın ardından, sağlık ekipleri ve güvenlik güçleri hızla olay yerine intikal etti.

Yetkililer, olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlatıldığını ve iskele çökmesinin nedenlerini belirlemek için çalışmaların sürdüğünü açıkladılar.

Ayrıca, benzer olayların yaşanmaması için inşaat güvenliği önlemlerinin gözden geçirileceği ve gerekli tedbirlerin alınacağı belirtildi.

Kaynak: Karar