Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, geçtiğimiz ekim ayında sürpriz bir şekilde sır gibi sakladığı sevgilisinden hamile olduğunu duyurmuş ve anne olmaya hazırlandığını açıklamıştı. Bugün ise Vuslateri, Instagram hesabından yaptığı duygusal bir paylaşımla sevgilisiyle evlendiğini duyurdu.

Gonca Vuslateri'nin paylaşımında, mutlu bir birlikteliğin resmiyet kazandığı bu özel anı kutladığı ve duygularını paylaştı. Paylaşımında, "Evet. Memlekette büyük bir sorundu bu biliyorsunuz. Herkes için değil elbet" ifadelerini kullanan Vuslateri, evliliklerinin çocukları için resmileştirildiğini belirtti.

Vuslateri, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Dostu, düşmanı gördüğümüz çok şükür bir kıymetli sürecin daha sonuna geldik.

Başka gündemi olamayan herkes için biraz yaralara su serptiyse ne mutlu.:) en çok kadınların, sakın karıştırılmasın ‘kadınların’ linç yağmuruna tuttuğu şu merama şifa olabildiysem ne mutlu.

Biz zaten evliydik. Çocuğumuz için bunu resmileştirdik. Ben zar zor yürüyerek karnım burnumda bir şekilde bu işi de halettik.

Parti is over yani.. sessizce dağılabiliriz.

Başka gündemlerde görüşmek üzere.

Ve benim biricik Monem,

Sana aşık olduğumu anladığım anı hatırlıyorum da...

Bir gece yarısı felaket tartışmışız, yer gök inliyor... Hızlı hızlı yürüyordum kaldırımda... Kendiliğinden yavaşlayıp, yorulduğunda bedenim, olduğum yerde kalakalmıştım...

Kendimi aşka direnirken bulmuştum. Beynimin içinde öğretilenlerden koca bir balon... ‘Aşk diye bir şey yok’ sesi... Kimseyle ömür boyu yaşamak ve yaşlanmak istememek... Hepsi.

Birbirimizin hislerine teslim oluşumuzun ve hayat hikayemizin merakla nereye akacağını izlemeye koyulduğumuz resmi olarak ilk gün, bir iki haftaya ilk yıl...

Darısı sevenlerin başına.

Serenay Sarıkaya ve Mert Demir Milano'da aşk tazeliyor... Serenay Sarıkaya ve Mert Demir Milano'da aşk tazeliyor...

Diyeyim bari.

Kaynak: Karar