Eski futbolcu ve ünlü spor yorumcusu Batuhan Karadeniz'in, Galatasaraylı Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın paylaştığı klip için çok sert eleştirilerde bulunduğu ortaya çıktı.

Icardi'nin eşi Wanda Nara, yayınlamayı planladığı yeni müzik klibinin tanıtımıyla ilgi çekti. Eşiyle olan cesur sahneleriyle dikkat çeken Nara'nın bu klibi, özellikle Icardi'nin de yer aldığı sahnelerle sosyal medyada hızla yayıldı.

Yayınlanan görüntülerin ardından eski futbolcu ve yorumcu Batuhan Karadeniz, kişisel hesabından paylaştığı videoda çok sert eleştirilerde bulundu. Karadeniz, paylaşımında Icardi'ye yönelik olarak "Seni ve aileni seviyoruz dedik ama bu ülkenin de bir ahlaki değerleri var kardeşim." ifadelerini kullandı.

48'inci Yeşil Bursa Rallisi Sonuçlandı 48'inci Yeşil Bursa Rallisi Sonuçlandı

Karadeniz, paylaşımında devamla, "Şimdi bu ülkede bazı insanlar tabii ki Icardi'yi çok sevdi. Özellikle de çocuk kitlesi çok sevdi. Son paylaşılan reels videosundan sonra ben de mesela her videomda hemen hemen Icardi'yi bağrıma bastım. Seni ve aileni seviyoruz dedik ama bu ülkenin de bir ahlaki değerleri var kardeşim. Bu ahlaki değerleri görmemezlikten gelemezsin. Böyle bir video paylaşamazsın kardeşim. Yazıklar olsun. Sana olan bütün sevgim ve saygım da şu an itibariyle bitmiştir. İyice abarttınız, bu nedir ya?" şeklinde sert ifadeler kullandı.

Kaynak: Haberler.Com