Kızı devlet korumasında olan Deniz Akkaya'dan yeni açıklama geldi! Kızı devlet korumasında olan Deniz Akkaya'dan yeni açıklama geldi!

Show TV'nin popüler dizisi Kızılcık Şerbeti, izleyicilerini heyecan dolu bir sezon finaliyle selamladı. Gold Film'in yapımcılığını üstlendiği dizinin 66. bölümü, totalde 8.68, AB’de 10.61, ABC1’de ise 10.69 reyting alarak zirvedeki yerini sağlamlaştırdı. Bu sezon finalinde Serkan Tınmaz, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı ve Selin Türkmen diziden ayrıldı.

Gizemli Kadın Kim Olacak?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın verdiği bilgilere göre; Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün senaryosunu yazdığı dizinin sezon finalinde Giray’ın (Kaan Taşaner) hayatındaki gizemli kadın merak konusu oldu. Henüz bu karakteri kimin canlandıracağı belli değil.

Bu önemli karakter için güçlü kadın oyuncularla görüşmelerin sürdüğü belirtiliyor. Ayrıca, diziden ayrılan dört oyuncunun yerini dolduracak beş yeni oyuncunun diziye katılacağı öğrenildi. Bu yeni karakterlerin, dizinin hikayesine yeni bir dinamizm katacağı ve izleyicilerin ilgisini daha da artıracağı tahmin ediliyor.

Kaynak: KARAR