Kemal Danabaş: "Herkes Fenerbahçe’den Daha Fazla Korksun Artık" Kemal Danabaş: "Herkes Fenerbahçe’den Daha Fazla Korksun Artık"

Beşiktaş Asbaşkanı Mete Vardar, yeni teknik direktör Giovanni van Bronckhorst ile ilgili açıklamalarda bulundu. Beşiktaş, Hollandalı teknik direktörle 2+1 yıllık sözleşme imzaladı ve Vardar, bu karardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Güvenimiz Tam

Mete Vardar, Giovanni van Bronckhorst'a olan güvenlerinin tam olduğunu belirterek, "Biz Beşiktaş camiası olarak büyük ve güçlü bir camiayız. Birlikte hareket ettiğimizde büyük başarılar elde ettiğimizi görüyoruz. Bu sene zor günler geçirmemize rağmen Türkiye Kupası'nı aldık" dedi.

Doğru Karar Verildi

49 yaşındaki teknik direktörle yapılan anlaşmanın ardından, Mete Vardar en doğru kararı verdiklerini vurguladı. "Hocamız ile ilgili ilk geldiğimiz dönemde de araştırmalarımız vardı. En doğru kararı vermek için belirli bir süreç geçti. Kupa sonrası hoca konusu çok gündeme geldi. Doğru kararı verdiğimizi düşünüyoruz. Başkanımız bu konuyla ilgili çalışmalar yapıyor. Ekip arkadaşlarımızla, yeni transferlerle birlikte 1 Temmuz itibariyle sezonu açacağız" diye konuştu.

Heyecan ve Planlama

A Spor'a yaptığı açıklamada Giovanni van Bronckhorst'un heyecanlı olduğunu belirten Vardar, "10 Temmuz'da da iyi bir kamp dönemi geçireceğiz. Geçen sezonun en büyük problemi geç kadro planlamasıydı. Bu sene daha sağlıklı bir şekilde başlayacağız. Hoca da çok heyecanlı. Umut ediyorum ki ülke futboluna Beşiktaş çok ciddi değerleri her zamanki gibi vermeye devam edecek" ifadelerini kullandı

Kaynak: milliyet