Bursa'da 'Yan Bakma' Kavgası: Bilal Türkmen Hayatını Kaybetti, İki Şüpheli Tutuklandı Bursa'da 'Yan Bakma' Kavgası: Bilal Türkmen Hayatını Kaybetti, İki Şüpheli Tutuklandı

Özgür Demirtaş ile Melih Gökçek arasında yaşanan "sen kimsin" tartışması sosyal medyada gündem oldu. Demirtaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu küçümseyen ifadeleri yeniden gündeme gelen sunucu Buket Aydın'ı eleştirmişti. Ancak bu eleştirilere Melih Gökçek'ten gecikmeli bir yanıt geldi. Gökçek, Demirtaş'a "Peki sen kimsin? Altı üstü veya üstü altı kıytırık bir profösör… haddini bileceksin…" şeklinde cevap verdi. Bunun üzerine Demirtaş da Gökçek'e "Altı üstü kıytırık bir ESKİ siyasetçisin!" diye karşılık verdi.

Tartışma, Prof. Dr. Özgür Demirtaş'ın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu küçümseyen Buket Aydın'a tepki göstermesiyle başlamıştı. Buket Aydın, “Ekrem İmamoğlu bu kadar mı önemli ve değerli biri? Ekrem İmamoğlu kim? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, yani bir belediye başkanı” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: medya radar