Kaza, İstanbul'un Şişli ilçesi Mecidiyeköy Büyükdere Caddesi üzerinde sabah 9.45 sıralarında meydana geldi. Anlaşılan o ki minibüs sürücüsü Mehmet İstif kazara U dönüşü yaparak çevre yolunun altındaki orta yola girmek istedi. Bu sırada Mecidiyeköy'den Levent'e hasta almaya giden Sefa Topaktaş'ın kullandığı 112 acil ambulansı minibüsle çarpıştı.

Çarpmanın şiddetiyle devrilen minibüs, bir süre süründükten sonra kaldırıma çarparak durdu. Kazada İstif minibüsünün sürücüsü ile iki ambulans sağlık görevlisi hafif yaralandı.

Milli Savunma Bakanlığı: Suriye ve Irak'ın kuzeyinde 17 terörist etkisiz hale getirildi Milli Savunma Bakanlığı: Suriye ve Irak'ın kuzeyinde 17 terörist etkisiz hale getirildiYOL BİR SÜRE TRAFİĞE KAPATILDI

Yaralılar olay yerine gelen başka bir ambulansla Profesör Okmeydanı'na getirildi. Doktor Cemil Taşcıoğlu şehir hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kazanın meydana geldiği yol inşaat nedeniyle belli bir süre trafiğe kapatılsa da Levent istikametinde trafik sıkışıklığı oluştu. Araçların kaza yerinden kaldırılmasının ardından trafik normale döndü.

Kaynak: karar