Rock yıldızı Teoman, Emre Yücelen'in YouTube kanalında yayınlanan "Emre Yücelen ile Stüdyo Sohbetleri" programına konuk oldu. Teoman, ünlü şarkıcı Şebnem Ferah ile ilgili bir soruyu da yanıtladı.

'DELİNİN TEKİDİR'

Teoman: "Çok sevdiğim, gurur duyduğum bir arkadaşım. Müzikal olarak detaylara inanılmaz derecede dikkat eden, maksimum performansı gösterip bunu sahneye en iyi şekilde aktarmak isteyen bir deli. Bu abartılı. En üst düzeyde müzikalite gerektirir. Ben öyle değilim. Eğleniyorum. Onun gibi insanların hayatı daha da zorlaşıyor” dedi.

'BENİM GİBİ OLMASINLAR'

Hayatını anlatan Teoman, şöyle konuştu: "Çok çalışkan bir insanım. 44 yaşına geldiğimde müziğe olan ilgimi kaybettim. Rock yıldızı olmak bir nevi lanettir.

Yüksek seviyede yaşadığınız için artık mutluluğu küçük seviyelerde bulamazsınız. Bu laneti yaşayacaksınız. O zamanlar ne ailesi ne de çocuğu vardı. Şu anda rasyonel bir insan olmaya çalışıyorum.

Hande Erçel, dekolteli kıyafetiyle Paris Moda Haftası'nı fethetti Hande Erçel, dekolteli kıyafetiyle Paris Moda Haftası'nı fethetti

Benim gibi düşünenlere biraz daha kararlı adımlarla ilerlemelerini tavsiye ediyorum. "Onlar benim gibi olmamalılar" dedi.

Kaynak: karar