Şarkıcı Yeşim Erçetin, iki yıl önce iş insanı Fevzi Kardeseci ile evlenip ABD'ye yerleştikten sonra eşini kaybetti. Fevzi Kardeseci'nin, duşta başını mermer zemine çarparak hayatını kaybettiği öğrenildi.

Feyyaz Şerifoğlu ile Merve Dinçkol evleniyor Feyyaz Şerifoğlu ile Merve Dinçkol evleniyor

Bu acı haberi, Yeşim Erçetin "Yeminimizi tuttuk, iyi gün ve kötü günümüzde beraberdik canım kocam. Gidişin çok ani oldu. Işıklarda uyu… Taziye için arayanlara teşekkür ederim. Acım çok büyük." sözleriyle paylaştı.

Yeşim Erçetin, bir süre önce şiddet gördüğünü açıklayarak Fevzi Kardeseci'den boşanacağını dile getirmişti. Şarkıcı, yaşadığı trajik hikayeyi şu sözlerle anlatmıştı: "Evlendiğimden beri sorunlar yaşadık, üstesinden geldik. Çok severek evlendim. Talihsiz olaylar geldi arka arkaya. FBI evimizi bastı. Eşime inandım, güvendim. İstedim ki her şey kendi kendine yoluna gelsin. Ama bunun sonucu şiddet olmamalıydı. Arabada bana ‘Uğursuz geldin’ dedi. Maalesef böyle alışkanlıkları olanlar karşılarındaki insanları suçlarlar. Zaten yaşadığı talihsiz olaydan sonra hiçbir şey yolunda gitmedi. Sürekli kumarda kaybediyor. Bana ilk başta sözlü şiddette bulunup ‘Bir tane çarparım kafan camdan çıkar’ dedi, kafamı itti. Ben de kafamı cama çarptım. Bütün hukuksal olarak işlemleri başlatması için avukatımla iletişime geçtim. Bir şekilde başlatacak ve bu ilişki son bulacak."

Yeşim Erçetin, 45 yaşında ve daha önce 2000 - 2003 yılları arasında Ozan Orhon ile evli kalmışt

Kaynak: Cumhuriyet