Dünyayı yönettikleri iddia edilen Rothschild ailesinin "Lord"u öldü Dünyayı yönettikleri iddia edilen Rothschild ailesinin "Lord"u öldü

Oyuncu Sinan Albayrak, 23 Ocak 2024'te sette atından düşerek neredeyse ölüyordu. Hastane odasında kaydedilen videoda şöyle diyor:

"Herkese merhaba, küçük bir kaza geçirdim. Atımızla farklı yönlere gitmeye karar verdik. Haberlerde biraz daha abartı vardı. Kısa süreli bilinç kaybı oldu ama iyiyim, ufak yaralanmalarımız var, kısa sürede iyileşeceğiz. Arayan, soran arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. "Sorun değil, endişelenmeyin" dedi.

"OMURGAM, ÇENEM VE ELİM KIRIK"

Tıbbi nedenlerden dolayı taburcu edilen Albayrak, evinde kaydettiği video aracılığıyla son durumunu takipçileriyle paylaştı. Biraz dinleneceğini söyleyen ünlü isim, kendisini arayıp soran herkese teşekkür etti.

'BİR SÜRE YÜRÜMEYECEĞİM'

Sinan Albayrak, "Evime geldim, operasyon iyiydi" dedi. Bir süre yürüyemiyorum. Ne yazık ki diziye ara verildi ama birkaç hafta sonra kaldığımız yerden devam edeceğiz. Omurgam, elim ve çenem kırıldı. Bu yüzden fazla konuşamıyorum" dedi.

Kaynak: karar