Robert Downey Jr.'un başrolünü oynadığı ‘The Sympathizer’dan fotoğraflar yayınlandı Robert Downey Jr.'un başrolünü oynadığı ‘The Sympathizer’dan fotoğraflar yayınlandı

Dün yayınlanan Survivor bölümünde Ilıcalı, "dünyanın en iyi futbolcuları arasında sayılan bir oyuncunun" Survivor'a geleceğini söyleyerek oyuncunun adını açıkladı.

Ilıcalı, şu kişinin dünyaca ünlü eski bir futbolcu olduğunu belirterek, şu sözleri söyledi: "Geçenlerde bir arkadaşım beni aradı ve 'Gitmeli miyim?' dedi. Ben de 'Gel' dedim. ‘Sercan'ın takımı iyi, oynayalım’ dedim. Onun sayesinde kırmadı, gelecek."

Bir süre Bursaspor ve Galatasaray'da forma giyen Sercan Yıldırım, "Abi çok merak ettim" derken, Ilıcalı, "Dünyanın en iyi futbolcuları arasında sayılan bir oyuncu..." dedi.'MİSAFİR EDİLECEK'

Acun Ilıcalı, Survivor All Star duyurusunda sunucunun Ronaldinho olacağını açıklayarak şunları söyledi: "Ronaldinho'ya Survivor'a gelsin, ayak tenisi oynayalım dedim. Sağ olsun umursamadı. "Yarın Dominika'da bizimle birlikte olacak" dedi.

Kaynak: karar