Saadet Partisi, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında İstanbul’un altı ilçesindeki belediye başkan adaylarını duyurdu. Partinin İstanbul İl Başkanlığı’nın resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre, Beyoğlu, Bayrampaşa, Kadıköy, Kağıthane, Şişli ve Sultanbeyli ilçelerinde yarışacak adaylar belirlendi.

Açıklanan adaylar arasında Beyoğlu için Turgut Sahtiyan, Bayrampaşa için İsmail Acar, Kadıköy için Recep Yılmaz, Kağıthane için Halid Özgür Atak, Şişli için Fatih Yılmaz ve Sultanbeyli için Fetullah Bülbül yer alıyor.

Saadet Partisi adayları İstanbul'un farklı semtlerinde seçmenin karşısına çıkacak. Adaylar partinin politika ve projelerini ilçe sakinleriyle paylaşacak ve yerel seçimlerde destek arayacak. Saadet Partisi bu adaylarla İstanbul'un bu ilçelerinde güçlü bir temsil sağlamayı ve yerel yönetimlerde söz sahibi olmayı hedefliyor.

TBMM'de görüşülmekte olan sekizinci yargı paketinin ilk 16 maddesi kabul edildi TBMM'de görüşülmekte olan sekizinci yargı paketinin ilk 16 maddesi kabul edildi

(karar)

Kaynak: karar