Uzun süredir sağlık problemleriyle mücadele eden Arka Sokaklar'ın Seval'i Burcu Kara, beyin ameliyatı geçirdiğini açıkladı. Sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Kara, "Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum" dedi.

Kara, ameliyat sonrası hastane önlüğüyle çekilen bir fotoğrafını paylaşarak şunları ifade etti:

"Tabii hastane önlüğüyle fotoğraf koyarsan, sonrasını göze almalısın. Eee; hayat hep iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlar için değil mi? Ben de olduğu gibi biriyim. Zaten alışıksınız filtresiz hallerime. Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum dün. Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Bayağı araştırdık, konuştuk, görüştük hocalarla. Sonra üşenmedik Ankara'ya geldik ve Hakan hocayı bulduk. Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden, doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim."

Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın tartıştığı yayın reyting rekoru kırdı Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın tartıştığı yayın reyting rekoru kırdı

Kara'nın paylaşımı, hayranları ve sevenleri tarafından büyük ilgi gördü ve kendisine geçmiş olsun dilekleri iletildi.

Kaynak: KARAR