Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Kadirli İlçesi'nde dün esnafları ziyaret ederek, Kadirli Kaymakamı Yakup Güney ile birlikte keyifli bir gün geçirdi. Ziyaret kapsamında, Vali Yılmaz, esnafların ve vatandaşların hatırlarını sorarak samimi bir şekilde sohbet etti ve esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

İstanbul'da GBT Kontrolünde Polise Silah Çektiler: 1 Ölü, 1 Yaralı İstanbul'da GBT Kontrolünde Polise Silah Çektiler: 1 Ölü, 1 Yaralı

Ziyaretin ardından Vali Yılmaz, yaptığı açıklamada, "Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bugün Kadirli İlçemizdeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın hatırlarını soruyoruz, bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa dinliyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız." şeklinde konuştu.

Esnaf ve vatandaşlar, Vali Yılmaz'ı aralarında görmekten büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, ziyareti için teşekkür ettiler. Vali Yılmaz'ın vatandaşlarla iç içe olması, halkın sorunlarına duyarlılık göstermesi, esnafları ziyaret etmesi Kadirli İlçesi'nde olumlu bir izlenim bıraktı.(Osmaniye Valiliği)

Editör: Haber Merkezi